Az Erdélyi Szépmíves Céh jubileumi díszkiadása, 3 (+1) kötet: Áprily Lajos: A láthatatlan írás.; Erdélyi csillagok. Arcok Erdély szellemi múltjából.; Kemény János: Kokó és Szokrátesz. Kolozsvár, [1934-1940], Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés, helyenként kisebb foltokkal. + Tamási Áron: Ragyog egy csillag. Bp., 1938, Révai. Kiadói egészvászon-kötés, sérült borítóval és gerinccel, intézményi bélyegzőkkel.