Végh Gusztáv (1889-1973): Hegyi beszéd (A Műcsarnok 923 tavaszi tárlat... https://www.darabanth.com/hu/453-Gyorsarveres/453.0/Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Vegh-Gusztav-1889-1973-Hegyi-beszed-A-Mucsarnok-923-tavaszi-tarlatarol-Szinezett-rezkarc-~II3019619
3019619
10504
453
Leírás: Végh Gusztáv (1889-1973): Hegyi beszéd (A Műcsarnok 923 tavaszi tárlatáról). Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 5,5x8 cm
: karap_norbert