1892-1894 Izraelita vallású fiatal emlékkönyve, magyar és német nyelvű bejegyzésekkel, aláírásokkal (Schlesinger M., Fuchs Ödön, Rosenczweig Olga, stb.), sérült vászonkötésben, hátsó borító hiányzik, néhány sérült, kijáró lappal, 19x12 cm