1941 Postás szaknaptár. A Magyar Királyi Posta alkalmazottjainak tájékoztató könyve és névtára az 1941. évre. Szerk.: Kovács József. Bp., Urbányi István-ny. Fekete-fehér képekkel, kihajtható táblázatokkal, hirdetésekkel. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, néhány sérült, kijáró lappal. + cca 1880 Siket Traján (Traian Şichet) nagyváradi posta-távirda igazgató névjegykártyája, hátoldalán autográf üdvözlő sorokkal, 12x7 cm