Barna Jónás: Kályhafűtőből bíboros. Történetek a német és török pusztítások idejéből. Bp., [1915], Magyar Kereskedelmi Közlöny (Globus-ny.), 118+(10) p. Második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, kopottas, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal.