Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 27

Zdenék Dr. Servit: Az emberi agy rejtélyei. Bp., 1961 Gondolat Kiadó,   Haraszty István "Édeske" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművész aláírt és pecsételt példánya Kiadói, kissé kopott papírkötésben
18751.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

18752.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

A természet világa sorozat 2 kötete: VII. köt.: A növény és élete. Első rész. X. köt.: Az állat és élete. Második rész. Bp., 1941-1942, Kir. Magy. Természettudományi Társulat. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopottas gerinccel, belül jó állapotban.
18753.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft