V. Kubasta 2 darab térbeli mesekönyv: Hófehérke. Prága, 1971, Artia. Térbeli mesekönyv. Félvászon-kötés, kis sérülésekkel, de jó állapotban + Piroska és a farkas. Prága, 1969, Artia, sérülésekkel.