Jakab Ödön: A két imposztor. Elbeszélés gyermekek számára. Neogrády Antal rajzaival. Bp., 1913, Franklin-Társulat, 143 p. Második kiadás. Egészvászon-kötésben, kopott borítóval, foltos lapokkal, régi intézményi bélyegzőkkel, tulajdonosi bejegyzésekkel.