Csűrös Emília: Ripsz és Ropsz. Két kócos kiskutya története. Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., é.n., Szent István-Társulat, 104 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, kopottas borítóval, a szövegközi illusztrációkat részben kiszínezték.