Orsi Szepes Mária: A vörös oroszlán. Az örök élet itala. Misztikus regény. Passaic (New Jersey, USA),(1983), Szolária Publishing,(Apollo Printing and Bindery-ny.), 411 p. A borító Pecsenke József munkája. Emigráns kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói kopott, szakadt papír védőborítóban.