Fehér Tibor: Zoárd vitéz. Történelmi regény a serdültebb ifjúság számára. Györgyfi György rajzaival. Bp., [1942], Szent István-Társulat, 182 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, pótolt gerinccel, kissé kopott borítóval, helyenként javított lapokkal, néhány kis lapszéli folttal.