cca 1950-1955 Szovjet akadémikusok dedikált portréi (egyikük K. M. Bikov orvos, szakíró), 2 db nagyméretű fotó Pécsi József (1889-1956) budapesti fényképész műterméből, Dr. Drexler Miklós orvos, miniszterhelyettes (Ratkó Anna egészségügyi miniszter alatt) részére szóló, orosz nyelvű dedikációval. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, fotó: 22x16 cm, keret: 32,5x23 cm