Végh Gusztáv (1889 - 1973): Mamut. vegyes technika, papír. Jelzett, üv... https://www.darabanth.com/hu/452-Gyorsarveres/452.0/Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Vegh-Gusztav-1889-1973-Mamut-vegyes-technika-papir-Jelzett-uvegezett-serult-keretben~II3010974
3010974
10430
452
Leírás: Végh Gusztáv (1889 - 1973): Mamut. vegyes technika, papír. Jelzett, üvegezett, sérült keretben 14x20 cm
: nagy_andras