https://www.darabanth.com/hu/450-Gyorsarveres/450.0/Konyvek/Konyvek-Vallas~1000021/Harsanyi-Lajos-A-szent-asszony-Magyarorszagi-Szent-Erzsebet-eletregenye-Dr-Vass-Jozsef-ne~II2994324
2994324
18851
450
Books: Religion
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
LeÃrás:
Harsányi Lajos: A szent asszony. Magyarországi Szent Erzsébet életregénye. Dr. Vass József népjóléti miniszter bevezetÅ‘ soraival. Bp., 1928, Pallas, 238 p.+10 t. Fekete-fehér és szÃnes képekkel. Kiadói gazdagon aranyozott, egészvászon-kötés, ajándékozási bejegyzéssel.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nagy_andras
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m