Mangold Lajos: A magyarok oknyomozó történelme. A középiskolák VIII. osztálya számára. Történeti térképekkel. Bp., 1907., Franklin, 296p Hatodik kiadás. Korabeli kopottas félvászonkötés, kopott borítóval, sérült, kötéstáblával, hátsó előzéklap hiányzik