Tétel

Kikiáltási ár:

12 000 Ft

13

Leírás:

Baradlai János - Bársony Elemér: A magyarországi gyógyszerészet története I-II. köt. Baradlai János: I. köt.: Az ősidőktől 1800-ig. Bársony Elemér: II. köt.: 1800-tól a legújabb időkig. Függelék: A magyarországi gyógyszertártulajdonosok arcképcsarnoka. Bp., 1930, A Magyarországi Gyógyszerész-Egyesület,(Kunossy-ny.), 493 p.;711+1+64 (arcképcsarnok) p. Egyetlen kiadás! Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, javított kötéssel és gerinccel, régi bélyegzésekkel.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : karap_norbert

  • HétfÅ‘: 12-17
  • KeddtÅ‘l Szerdáig: 10-17