Könyvek: Militária - Katonaság Tételek száma: 41
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2970584
18336
450
Books: Military
Bertolt Brecht: Háborús kiskáté. Ford.: Györe Imre. Bp., 1980, Zrínyi. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, koszos borítóval. 2989819
18337
450
Books: Military
Kiss Csaba: Atomtengeralattjárók. Bp., 1963., Kossuth. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. 2967406
18338
450
Books: Military
Benedek Gyula: Esettanulmány Dankó László /1956. Spindler Julianna/ MN 5432 Bp. alakulat állományába tartozó honvéd öngyilkossága kapcsán. Bp., 1976, k.n., 36 p. Kiadói papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal és javításokkal. 2989943
18339
450
Books: Military
Földi Pál: A Luftwaffe. H.n., é.n., Anno Kiadó. Kiadói papírkötés. + Tobak Tibor: Pumák földön-égen. Egy vadászrepülő kalandjai. Bp., 1989, Háttér. Kiadói papírkötés, foltos. 2957965
18340
450
Books: Military
Rudolf van Wehrt: Egy nép menekül. Ford.: Baráth Ferenc.; A "Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete" könyvei. Bp.,1942, Révai. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, gerincen apró sérülésekkel, máskülönben jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft