Pettenkoffer Sándor: A jó pinczegazda. Bp., 1909, Orsz. Magyar Gazdasági Egyesület. 93 p. Kiadói, illusztrált szecessziós papírkötésben, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval, néhány kevés lapon ceruzás jegyzettel.