Géza Perneczky: The Poly-dimensional Fields of Saxon-Szász. A művész, Saxon Szász János (1964-) festőművész által Haraszty István "Édeskének" (1934-2022), Kossuth-díjas szobrász, festőművésznek és feleségének DEDIKÁLT. Bp., 2002, Nemzetközi MADI Múzeum Alapítvány. 104p. Magyar és angol nyelven. Színes képekkel, Saxon Szász János műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói félvászon kötés.