Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. I-V. köt. Thesaurus Anecdoton Hungarorum. Gyűjtötte és magyarázza: - - . Mühlbeck Károly rajzaival. Bp., é.n. (cca 1900), Singer és Wolfner., Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötések, festett lapélekkel, kopott borítókkal, két kötet fűzése laza, egy kötet gerincén kis sérüléssel.