Szombati-Szabó István: Régi japán költők. Versek. Műfordítási-antológia a Krisztus utáni 8., 9. és 10. század japán lírájából. A fordító, Szombati-Szabó István által ALÁÍRT példány. Kolozsvár, 1923, "Kaláka", (Lugos, Husvéth éf Hoffer-ny.), 76+4 p. Átkötött félvászon-kötés.