https://www.darabanth.com/hu/450-Gyorsarveres/450.0/Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~2000028/Schnitzler-Arthur-Korbe-korbe-Tiz-parbeszed-Brody-Sandor-bevezetesevel-Bp-Becs-19~II2987982
2987982
18913
450
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
LeÃrás:
Schnitzler Arthúr: Körbe - körbe. TÃz párbeszéd. Bródy Sándor bevezetésével. Bp.-Bécs,(1904),Freund Frigyes, (Pallas-ny.), XIV+2+224+4 p. Szecessziós könyvdÃszekkel a lapszámozásnál és a fejezetek cÃmlapjain. A kritikák által pornografikusnak Ãtélt, botrányokat kavaró mű elsÅ‘ magyar kiadása! Korabeli átkötött kopott egészvászon-kötés, az elülsÅ‘ szennylapon és a hátsó kötéstábla belsején ceruzás bejegyzésekkel.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: karap_norbert
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m