Tétel

Kikiáltási ár:

2 800 Ft

Leírás:

Schnitzler Arthúr: Körbe - körbe. Tíz párbeszéd. Bródy Sándor bevezetésével. Bp.-Bécs,(1904),Freund Frigyes, (Pallas-ny.), XIV+2+224+4 p. Szecessziós könyvdíszekkel a lapszámozásnál és a fejezetek címlapjain. A kritikák által pornografikusnak ítélt, botrányokat kavaró mű első magyar kiadása! Korabeli átkötött kopott egészvászon-kötés, az elülső szennylapon és a hátsó kötéstábla belsején ceruzás bejegyzésekkel.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : karap_norbert

  • HétfÅ‘: 12-17
  • KeddtÅ‘l Szerdáig: 10-17