Karinthy Frigyes: Grimasz. Szatírák és humoreszkek. A borító illusztrációja Bíró Mihály (1886-1948) munkája. Modern Könyvtár 370-373. sz. Bp.,[1914],Athenaeum, 128 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, bekötött eredeti illusztrált papírborítóval.