Sz. Nagy Lajos (?-): Kikötő. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív, kissé k... https://www.darabanth.com/hu/450-Gyorsarveres/450.0/Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Sz-Nagy-Lajos-Kikoto-Olaj-farost-Jelzett-Dekorativ-kisse-kopott-fakeretben-24x35-cm~II2988971
2988971
10429
450
14000
Kikiáltási ár:
14 000 Ft 37,94 EUR , 43,75 USD
Leírás: Sz. Nagy Lajos (?-): Kikötő. Olaj, farost. Jelzett. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 24x35 cm
: nagy_andras