https://www.darabanth.com/hu/450-Gyorsarveres/450.0/Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Galambos-Margit-Illusztraciok-ossz-4-lapon-1920-as-evek-Ceruza-vagy-tus-papir-vagy-~II2970063
2970063
10168
450
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
9 000 Ft
LeÃrás:
Galambos Margit (?-?): Illusztrációk, össz. 4 lapon, 1920-as évek. Ceruza vagy tus, papÃr vagy hártyapapÃr, jelzés nélkül, 2 lapon Galambos Margit autográf felirataival, utóbbi 2 lap sérült. 16x14 és 18x30 cm közötti méretekben.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: ekb
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m