Könyvek: Lótenyésztés, lósport

Tételek száma: 6

Rarey, J[ohn] S[olomon]: A lószelidítés legújabb módja. [A borítón: Rarey Lószelidítési titka.] Írta: - -. Angolból. Pest, 1858, Ráth Mór, (Herz János-ny.), 8+63+1 p. Egyetlen kiadás. Kiadói kőnyomatú illusztrált papírkötésben, szakadt, foltos borítóval, az elülső borítón bejegyzésekkel, az elülső borító alsó sarkán szamárfüllel, a hátsó borító hiányzik. Ritka!
19504.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
65,04
75,00
15

Fejér József - Czárán Zoltán: A versenylovak idomítása. (Trainirozás.) ) Balassagyarmat,[1916.], Hollósi-ny., 39+5 p. Kiadói papírkötés, a gerincen és a borítón kis szakadásokkal, az utolsó pár lap szélén egészen apró sérülésekkel.
19505.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,20
62,50

Tátray János: A lótenyésztés és a ló külső formáinak (alakulásainak) ismertetéseBudapest, 1918, Pátria' Irodalmi Vállalat és Nyomdai Részvénytársaság kiadása és nyomása, IV p. + 208 p. + [5] t.: ill. Első kiadás. Kiadói papírborítóval. A fűzésnél elvált a borítótól a könyvtest.
19506.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,78
56,25

Döhrmann Henrik: Lótenyésztés I-II. köt. I. kötet: Külemtan és fajtaisme. II. köt.: A tenyésztés elmélete és gyakorlata. Bp., 1922., Országos Magyar Gazdasági Egyesület,("Pária"-ny.), 251 p.; 258 p. Első kiadás. Szövegközti fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, az I. kötetben a tartalomjegyzék lapja javított (3/4 p.), a II. kötet gerincén apró sérüléssel.
19507.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

[Brudermann Rudolf Miklós/Rudolf von Brudermann (1851-1941)] Brudermann Rezső: A ló szabadban való idomítása napi leczkékbe beosztva. Ford.: M. K. R. Bp., 1903, Grill Károly, 68 p. Papírkötés, a könyvtest elvált a borítótól. Rendkívül ritka!
19508.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

Kapitány: Tisza István mint lovas. Rákospalota, [1934.] Don Bosco ny. 77p. Kiadói, illusztrált, kartonborítóban, Ritka!
19509.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft