Körmendi Frimm Jenő (1886-1959) DN "Budapesti Ügetőverseny Egyesület" egyoldalas, aranyozott, jelzett Ag lemezplakett, hátoldalon egy hajlott és egy hiányzó rögzítésre szolgáló akasztóval (br. 18,65g/0.800/62x58mm) T:XF kopott aranyozás, patina