Szántó Tibor (szerk.): Bartók Béla köszöntése. Bp., 1988. Láng. Egészb... https://www.darabanth.com/hu/449-Gyorsarveres/449.0/Konyvek/Konyvek-Epiteszet-muveszet~2000013/Szanto-Tibor-szerk-Bartok-Bela-koszontese-Bp-1988-Lang-Egeszbor-kotesben-sorszC3~II2917569
2917569
18306
449
Books: Architecture, Art
Kikiáltási ár:
9 000 Ft 24,39 EUR , 28,13 USD
Leírás: Szántó Tibor (szerk.): Bartók Béla köszöntése. Bp., 1988. Láng. Egészbőr kötésben sorszámozott 505/1000. Borsos Miklós számozott, jelzett rézkarc mellékletével. Kiadói vászonkötésben, papír tékában
: tg