Tétel

Kikiáltási ár:

2 800 Ft

Leírás:

1941 Egy nagy grófi könyvtár anyagából eladásra kerülő ritka, régi könyvek és kéziratok jegyzéke. I. rész. Árverési katalógus. 44 p. Kiadói papírkötésben, kissé sérült borítóval, első néhány lap kissé foltos, több lapon ceruzás jelölésekkel.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : ra