Könyvek: Vadászat

Tételek száma: 14

Igali Mészáros József: A hal, a horog és az ember. Első kiadás. (Bp.,1937), Fővárosi Könyvkiadó. (Fővárosi ny.). 231p., 14t. Pótolt papírkötésben.
18775.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Tolnay Kálmán: Vadászok szakácskönyve. Bp., 1960 ,Minerva. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, egyik lapon lapszéli, szöveget nem érintő apró sérüléssel.
18776.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88
11

Studinka László: Egy marék vadászemlék. Bp., 1984., Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18777.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Tolnay Kálmán: Vadászok szakácskönyve. Bp., 1960, Minerva. Első kiadás. Vörösmarty Magda rajzaival. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval. A címlapon a szerző saját kezű ajánlásával.
18778.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,30
11,88

Pénzes Bethen: Halaink. Kézikönyv horgászoknak és természetjáróknak. Bp., 2004., Osiris. Kiadói papírkötésben.
18779.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Báró Podmaniczky Frigyes: Az alföldi vadászok tanyája. Heyer Artur rajzaival. Magyar Regényírók képes kiadása. Bp., 1906, Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
18780.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

Cserszilvásy Ákos: A vadászat mestere. Önképző gyakorlati útmutatás a vadászat kedvelői számára. Bp., 1978., Mezőgazdasági. Az 1896-os kiadvány reprint kiadása. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotba
18781.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,05

18782.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Szemere Zoltán: Hazai ragadozó madaraink. Bp.,1967, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
18783.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Solymászévkönyv 1994-1995. szerk.:Bérces János. 126 p, kiadói papírkötés, szép állapot.
18784.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
13,01
15,00

Nimród vadászbolt. (Képes katalógus és árjegyzék). Bp., 1970., Globus-ny., 63+(1) p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, viseltes borítóval, a gerincen sérüléssel, néhány kissé foltos lappal.
18785.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Vadászati Világkiállítás 1971 emlékalbum. Főszerk.: Földes László. Bp., 1972, Corvina. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban,
18786.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft