https://www.darabanth.com/hu/448-Gyorsarveres/448.0/Konyvek/Konyvek-Tortenelem~2000010/Kazimierz-Smolen-Auschwitz-1940-1945-Muzeumi-kalauz-Katowice-1979-Krajowa-Agencja-Wdyawnicza-~II2974073
2974073
18346
448
Books: History
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,34 EUR, 5,00 USD
LeÃrás:
Kazimierz Smolen: Auschwitz 1940-1945. Muzeumi kalauz. Katowice, 1979., Krajowa Agencja Wdyawnicza. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papÃrkötés, kopott borÃtóval, sérült, javÃtott kötéssel és borÃtóval. Megviselt állapotban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: nagy_andras
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m