John Andrews: Antique Furniture (Antik bútorok). Antique Collector's Club, 2001, kiadói egészvászon kötés, angol nyelven.
A kötet átfogó kiadvány, mely évszázadonként, kronologikusan veszi végig a különböző korok gyűjtésre érdemes bútorait, az egyes időszakokon belül pedig országonkénti bontást alkalmaz. Gazdagon illusztrált kiadvány, mely segít eligazodni a bútorok gyűjtésének világában.