Polgár Izsó: Esperanto tanfolyam husz leckében. Teljes nyelvtannal, olvasmányokkal és szótárakkal. Bp., 1926, Kókai Lajos, 121+(3) p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.