Könyvek: Vadászat

Tételek száma: 12

Dr. Nagy Emil - Dr. Széky Pál: Vadászható és védett vadfajainkról. Bp., 1995, Nimród Alapítvány. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
18799.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Kovács Dénes: Vadászfegyverekről nem csak vadászoknak. 2003, Dénes Natur Műhely. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
18800.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

A. E. Hartink: Golyós és sörétes vadászfegyverek enciklopédiája. Pécs, 2005, Alexandra. 448 p. Színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
18801.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Nagy vadászkönyv. Szerk.: Papp Márió. Bp.,[1992], Geoholding-SKO. 313 p. Kiadói kartonált papírkötés.
18802.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

József Ákos: A kotorékvadászat. H.n., 2018, Fehér Mihály-Kertész Sándor-Nimród Vadászújság. Reprint kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, az elülső borító és a lapok egy része hullámos.
18803.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

Allan R. McCulloch: A Check-list of the fishes recorded from Australia. Part I. Sydney, 1929., The Australian Museum, 144 p. Angol nyelven. Kiadói szakadt papírkötés, foltos hátsó borítóval.
18804.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Dr. Borzsák Benő (szerk.): A hivatásos vadász kézikönyve. Bp., 1981, Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
18805.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Gyimesi György 2 vadászkönyve: A Meru lankáin. Vadászélmények. + Megzabolázott szenvedély. Pozsony, 1975-1981, Madách. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
18806.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

3 db vadászati témájú könyv: Széchenyi Zsigmond: Ünnepnapok. Egy magyar vadász hitvallása. (Második rész). Bp., 1963, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés. + Medvék, őzek, farkasok. Vál. és szerk.: Véber Károly. Bp., 1984, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. + Dénes István: Millenniumi Vadászati Almanach - Magyarország 2001. Szerk: Fáczányi Ödön. Bp., 2001, Dénes Natur Műhely. Kiadói aranyozott műbőr-kötés.
18807.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

Szendrei Mihály (szerk.): Millenniumi Vadászati Almanach, Borsod-Abaúj-Zemplén Megye. H.n., 2001, Országos Magyar Vadászkamara Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Területi Szervezete. 309+2 p. Számozott 261./300 példány! Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott bőrkötés.
18808.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Bod Lajos (szerk.): Millenniumi Vadászati Almanach, Somogy Megye. H.n., 2001, Országos Magyar Vadászkamara Somogy Megyei Területi Szervezete. 415 p. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
18809.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
16

Fáczányi Ödön (szerk.): Millenniumi Vadászati Almanach, Magyarország 2001. Bp., 2001, Dénes Natur Műhely Kiadó. 215 p. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói műbőr kötés.
18810.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft