https://www.darabanth.com/hu/447-Gyorsarveres/447.0/Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1500008/Moszkva-az-epulo-kommunizmus-fovarosa-Szerk-Lux-Laszlo-Szendroi-Jeno-Rojko-Ervin-Bp~II2961100
2961100
18095
447
Books: Travelling, Local History
MĹątĂĄrgy & PapÄ‚Âr
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
LeÃrás:
Moszkva, az épülÅ‘ kommunizmus fÅ‘városa. Szerk.: Lux László, SzendrÅ‘i JenÅ‘, Rojkó Ervin. Bp., 1952, É. M. ÉpÃtÅ‘ipari Könyv- és Lapkiadó V. Gazdag egészoldalas képanyaggal (közte szÃnes képek és kihajtható panorámaképek is). Kiadói egészvászon-kötés, a borÃtón minimális kopással, ajándékozási bejegyzéssel. Megjelent 1000 példányban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tg
CÃm:
Levelezési cÃm:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m