18000.
Lezárult 447. Gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
20 000 Ft
[John Bell (1691?1780)] Dr. Johann Bells: Reisen von Petersburg in verschiedne Gegenden Asiens nach Persien, Sina u. s. w: nebst desselben kurzer Nachricht von dem Zuge nach Derbent in Persien unter Peter dem Großen im Jahre 1722. Aus dem Englischen übersetzt. [Neue Sammlung von Reisebeschreibungen Theil 9.] Hamburg, 1787, Carl Ernst Bohn, 396 p. Német nyelven. Korabeli kartonált papírkötés, a "W. Hunters: Nachrichten von dem Königreiche Pegu" rész hiányzik, 524 oldalban lenne teljes, kopott borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel, tulajdonosi bejegyzésekkel, kissé foltos lapokkal.