Jász-Nagykun-Szolnok vármegye multja és jelene. Szerk.: vitéz szolnoki... https://www.darabanth.com/hu/447-Gyorsarveres/447.0/Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1500008/Jasz-Nagykun-Szolnok-varmegye-multja-es-jelene-Szerk-vitez-szolnoki-Scheftsik-Gyorgy-Dr-JC3~II2961351
2961351
18011
447
Books: Travelling, Local History
Leírás: Jász-Nagykun-Szolnok vármegye multja és jelene. Szerk.: vitéz szolnoki Scheftsik György Dr., Jász-Nagykun-Szolnok vármegye főlevéltárosa. Felelős kiadó és kiadótulajdonos: Kalotai László. Pécs, 1935, (Dunántúl Rt.-ny. - Taizs József-ny. - Kultúra-ny.), (8)+472 p.+ 20 t.+4 (színes, kétoldalas térképek) t.; 285+(3) p. (Adattár). Egyetlen kiadás! Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, sérült gerinccel, a borítón minimális kopással, helyenként foltos lapokkal.
: karap_norbert