Tétel

Kikiáltási ár:

5 000 Ft

Leírás:

Jász-Nagykun-Szolnok vármegye multja és jelene. Szerk.: vitéz szolnoki Scheftsik György Dr., Jász-Nagykun-Szolnok vármegye főlevéltárosa. Felelős kiadó és kiadótulajdonos: Kalotai László. Pécs, 1935, (Dunántúl Rt.-ny. - Taizs József-ny. - Kultúra-ny.), (8)+472 p.+ 20 t.+4 (színes, kétoldalas térképek) t.; 285+(3) p. (Adattár). Egyetlen kiadás! Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon-kötés, sérült gerinccel, a borítón minimális kopással, helyenként foltos lapokkal.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : karap_norbert