[Howard Carter (1874-1939)] Carter, Howard: Tut-Ankh-Amen koporsója és... https://www.darabanth.com/hu/447-Gyorsarveres/447.0/Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1500008/Howard-Carter-1874-1939-Carter-Howard-Tut-Ankh-Amen-koporsoja-es-mumiaja-Ford-Balassa-J~II2963785
2963785
18025
447
Books: Travelling, Local History
Leírás: [Howard Carter (1874-1939)] Carter, Howard: Tut-Ankh-Amen koporsója és múmiája. Ford.: Balassa József. Modern Utazók, Felfedezők Könyvtára. Bp., [1928], Franklin, 232+(1) p. + 40 t. Egészoldalas, fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon kötés, kopott borítóval.
: karap_norbert