Supka Géza: Az átkozott asszony. Nádasdy Ferencné, Bathory Erzsébet bűnügye. A periratok felhasználásával. Erdélyi Egyetemes Könyvtár. Nagyvárad,[1941], Grafika, 71 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.