Tétel

Kikiáltási ár:

3 000 Ft

Leírás:

Baráthosi Turáni Könyvei 3 kötete: Baráthosi-Balogh Benedek: Turáni regék és mondák a világ teremtéséről. Baráthosi Turáni Könyvei I. Bp., 1928, Szerzői, (Held Irodalmi és Nyomdavállalat), 159 p. Ötödik ezer. Kiadói papírkötés, borítón bélyegzővel, gerince kissé sérült, néhány lap tetején szöveget nem érintő sérüléssel. + Baráthosi-Balogh Benedek: Japán, a felkelő nap országa. Baráthosi Turáni Könyvei VI. Bp., 1928, Szerzői, (Held Irodalmi és Nyomdavállalat), 159 p. Kiadói papírkötés, gerinc alján apró sérüléssel, máskülönben jó állapotban. + Baráthosi-Balogh Benedek: Szuomi - Eszti. (Finn-észt testvérföldön). Baráthosi Turáni Könyvei IV. Bp., 1927, szerzői kiadás, 160 p. Félvászon kötés, márványozott lapélekkel, kiadói papírborító bekötve, címlapon korabeli tulajdonosi névbejegyzéssel, megerősített kötéssel, helyenként foltos lapokkal.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : karap_norbert