Térfi Gyula: Kettős mutató a hatályos magyar törvények gyüjteményéhez 1000-1914. Bp., 1916, Franklin. 383 p. Kiadói félvászon kötésben, gerincen kopásnyomokkal, máskülönben jó állapotban.