Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
20 000Ft
19
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
Jelzés nélkül, XX. sz. vége/XXI. sz. eleje: Hölgy portré. Olaj, vászon. Dekoratív fakeretben. 91,5x61 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!