Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
32 000Ft
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
Jelzés nélkül, XX. sz. eleje, magyar festő: Alföldi viharos táj (Lakitelek környéke?). Olaj, vászon. Restaurált, dublírozott. Dekoratív fakeretben. 43x53 cm