Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Kikiáltási ár:
6 000Ft
Ajánlatom:
Ft
Leírás:
Jelzés nélkül, XX. sz eleje: Táj. Olaj, falemez. Kissé sérült. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. Hordozó hátoldala M. Kir. Dohánygyár Bp., Ferenczváros logóval. 12x20,5 cm