Hegyesy Mihály 1900 jelzéssel: Erdőszéle. Olaj, vászon. Sérült (festék... https://www.darabanth.com/hu/447-Gyorsarveres/447.0/Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak-jelzessel-jelzes-nelkul~1000002/Hegyesy-Mihaly-1900-jelzessel-Erdoszele-Olaj-vaszon-Serult-festeklepergessel-Antik-~II2962888
2962888
10519
447
19000
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Leírás: Hegyesy Mihály 1900 jelzéssel: Erdőszéle. Olaj, vászon. Sérült (festéklepergéssel). Antik, kissé kopott fakeretben. 52×73 cm
: nagy_andras