1942 A háborús világ térképei. Összeáll.: Dr. Balogh János. Bp., Magyar Népművelők Társasága, 10 sztl. lev. (40 térképpel). Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes, kopottas címlappal, helyenként kissé foltos lapokkal. + 1939 Magyarország új északi határvidéke. Nyugati és keleti rész. (Kétoldalas térkép). A Pesti Hírlap kiadása. Kissé foltos, 57x41 cm