Képkeretek

Tételek száma: 14

Dekoratív üvegezett fakeret szövetképpel, belső méret: 90x60 cm. Sarkaiban és éleinél apró sérülésekkel.
13123.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Florális ornamentikával hímzett, szövettel borított régi, üvegezett fakeret hölgy portré fotóval, belső méret: 19,5x15 cm
13124.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Késő szecessziós, florális ornamentikával díszített üvegezett fakeret hölgy portré fotóval, hátoldalán Sebestyén Ernő budapesti képkeretező címkéjével
13125.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,76
11,25

Dekoratív, üvegezett fakeret, hölgy portréval, belső méret: 44x37 cm.
13126.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

Zöld-arany színű fa képkeret, apró kopásokkal, belső méret: 71x71 cm
13127.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

Dekoratív fa képkeret, belső méret: 71x80,5 cm
13128.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft

Üvegezett, dekoratív fa képkeret, szövetképpel, belső méret: 41×31 cm
13129.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Dekoratív, régi, üvegezett, kissé sérült képkeret, fácán motívumú szövetképpel, belső méret: 38,5x48 cm
13130.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Dekoratív, régi, üvegezett, sérült képkeret, szövetképpel, belső méret: 44x53,5 cm
13131.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,47
14,38

Kissé sérült blondel keret 60x80 cm-es festmény számára
13132.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Antik ovális üvegezett képkeret, kis sérüléssel, 60x46 cm
13133.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

2 darab régi gobelin, sérült kertben, 61x51 cm, 51x40 cm, üvegezettek
13134.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft