Sermons du Pére Bourdaloue, de la Compagnie de Jésus. Pour le caresme. Tome Premier. Lyon, 1708., Anisson et Posuel, 4+446 p.+27 sztl. lev. Francia nyelven. Seconde édition. Korabeli aranyozott bordázott egészbőr-kötés, kopott borítóval, a borítón és a gerincen sérülésekkel, possessori bejegyzéssel.