Tétel

Kikiáltási ár:

3 000 Ft

Leírás:

Keresztény Énekes Könyv melly alkalmatos igazságokkal és némelly Régi Énekek helyet ujakkal jobbitva, készitetett és kibocsáttatott az Ágostai vallástételt tartó Evangyélikusoknak a' Dunán túl lévő Superintendencziája által. Pest, 1856, Bucsánszky Alajos, VIII+592 p. Aranyozott, dombornyomott egészbőr-kötésben, sérült, kopottas borítóval.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : karap_norbert