Karl Baedeker: Paris. Nebst Einigen Routen Durch Das Nördliche Frankreich. Handbuch für Reisiende. Leipzig, 1905., Karl Baedeker. Német nyelven. Sechzehnte Auflage. Térképekkel, térképvázlatokkal gazdagon illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, a gerincen kis sérüléssel.